Image

"Sizi ve ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyor, doğru kurumsal tedarik yönetimi konusunda size tam destek veriyoruz.

Tam zamanında, doğru ürünlerle, uygun fiyatlarla yanınızdayız!

İhtiyaç duyduğunuz anda ulaşabileceğiniz, güvenilir kurumsal tedarik partneriniziz."

eldivenoutlet.com

Bizler hizmet verdiğimiz müşterilerimizin sarf malzemeleri tedarikinde stratejik iş ortağı bilinciyle çalışıyoruz. Yılların getirdiği Üretim ve servis tecrübesine, itibarımıza duyulan güvenle hizmet veriyoruz. Bizler; müşterilerimizin fiyat ve kalite beklentilerini doğru anlıyor, aramızdaki güvene dayalı ilişkilerimizde onların işlerini iyi yapmaları için iş ortağımız olduğunun sorumluluk bilinciyle birlikte hareket ediyoruz.

Üretim çok girdilerin belirli bir düzen içinde birImage araya gelerek akması sonucu ortaya çıkan zor bir süreçtir. Bu süreçlerde, kurumsal ihtiyaçların tedarikinde müşterilerimizin karşılaştığı sorunları ve ihtiyaçlarını iyi biliyor, onları ürünleri kullanırken karşılaşabilecekleri durumlar konusunda açıklıkla bilgilendiriyoruz.

Kendi alanında uzman ve sektör lideri üreticilerimizden ürünlerinden oluşan portföyümüzü hızlı bir şekilde tedarikini sağlarken, müşterilerin ihtiyaç duyacağı teknik standartlara ve maliyetlerine dikkat ederek ihtiyaçlarına tam olarak cevap veriyoruz.

eldivenoutlet.com olarak bizler; sunduğumuz geniş ürün seçenekleri ve güçlü tedarik ağımızla, müşteri ihtiyaçlarına odaklı ar-ge süreçlerimizle hep daha iyi hizmet vermenin arayışı içerisindeyiz.

MİSYONUMUZ

Kurumsal tedarik ihtiyaçları konusunda müşterilerimizin bir numaralı iş ortağı olarak; ürün ve fiyat konusunda beklentilerine tam olarak cevap verirken, sürekli daha iyi olmanın ve müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmanın hedefindeyiz.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde kurumsal tedarik ürünlerinde müşterilerimiz ve üretici firmaların çalışmayı en çok tercih ettiği, her zaman erişilebilir ve işinde değer ortaya koyan en güvenilir iş ortağı firma olmaktır.

Image